Fit24 annab Sulle võimaluse reklaamida enda teenuseid ning leida uusi kliente. Oleme loonud keskkonna, kus saavad kokku sportlike teenuste pakkujad ning nende tarbijad. Fit24 on silmapaistev, informatiivne ning lihtsasti kasutatav. Lisades enda ettevõtte meie andmebaasi, oled nähtav kõikidele uutele klientidele, kes treenimisvõimalust otsivad.

Tavakuulutuse lisamine fit24 lehele on tasuta. Lisaks saad valida tasuliste pakettide vahel, mis Sinu ettevõtte teiste seast veelgi paremini esile tõstavad.


yoga

1. Lisa kuulutus

Lae üles pilte, lisa lingid ettevõtte kodulehele või sotsiaalmeediasse, märgi kontaktandmed, lahtioleku ajad, pakutavad teenused ning kogu ülejäänud informatsioon, mida vajalikuks pead.

Vaata, kuidas avaldatud kuulutus välja näeb →


kategooria_personaaltreening2. Ole kergesti leitav

Pärast kinnituse saamist, ilmub Sinu kuulutus fit24 lehel ja on ülesleitav kõigile samasugust teenust otsivatele külastajatele. Otsingutulemusi saab filtreerida teenuste kategooriate ja asukoha järgi.

Esiletõstetud kuulutused ilmuvad esimestena →


kategooria_ruhmatreening3. Kasvata sissetulekut

Kui oled klientide poolt üles leitud, jääb Sinu tööks neile kvaliteetse teenuse osutamine, et nad oleksid õnnelikud ja jätaksid Sulle positiivseid kommentaare. Nii aitab fit24 langetada külastajatel kaalutletud otsuseid.

Meie paketid ja hinnad →


 

Kas oled valmis jõudma kõikide inimesteni, kes võiksid olla Sinu teenuse kasutajad?

Lisa Enda Kuulutus TASUTA